Avustralya vizesiAvustralya vizesi - vize işlemleri

Avustralya vizesi başvuruları, Ankara'daki Avustralya Konsolosluğu na yapılabilmektedir. Vize başvurusu veya işlemleri için, Vize Bölümünden randevu gerekmektedir. Randevu için 8:30 -12:00 saatleri arasında aşağıda listelenen telefondan arayarak, akebinde '3' ü tuşlayınız. Avustralya vizesi süreci ortalama 8 hafta sürmektedir. Aşağıda bu konudaki prosedür ile ilgili detayları ve bilgileri bulabilirsiniz. Vize danışmanlık hizmetimiz için dilerseniz tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ankara, Avustralya konsolosluğu iletişim bilgileri aşağıdadır
Avustralya Büyükelçiligi, Ankara
Adresi: Uğur Mumcu Cad. MNG Binası No:88 Kat:7, Gaziosmanpaşa
Telefonu: 0 312–459 9550 Fax: 0 312- 459 9560

avustralya ticari vize

avustralya ticaret vizesi Bütün bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız tıklayarak bize her zaman ulaşabilir, ya da Avustralya vize hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayarak vize danışma bölümümüze yönlenebilir ve verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.

vize hizmetleri Türkiye'nin her neresinde olursanız olun, çoğu zaman ofisimize bile gelmenize gerek kalmadan, sizlere bulunduğunuz şehirden hizmet vermek bizi mutlu edecektir.

Kısa süreli turistik , ticari ve öğrenci vizelerinizle ilgili acentamız başvuru yapma yetkisine sahiptir.

Avustrlaya'ya vize başvurularında aşağıdaki belgeler gerekmektedir:

1- En az 6 ay geçerli pasaport ve pasaportunuzun ilk 4 ve son sayfalarının fotokopileri
2- Arka fonu beyaz 4 adet vesikalık fotograf
3- 157A numaralı başvuru formu
4- 956 numaralı yetki formu
*** (başvuru formları vize danışmanlık veren firma yetkilileri tarafından doldurulur.)
5- Avustralya Vize ücreti 410 AUD$ karşılığı Türk Lirası’ dır.
6- Türkiye'de en son mezun oldugunuz okulun diploma/mezuniyet belgesi ve transkript fotokopileri. (ayrıca özellikle hocalarınızdan referanslar almanız da tavsiye edilir). Hala öğrenciligınız devam ediyor ise öğrenci belgeniz ve tatil dönemi dışında gidiyorsaniz okuldan alacağınız izin belgesi.
7- Eğer öğrenci başvurusu yapıyorsanız Avustralyada kayıt olduğunuz okulun Ön Kayıt Belgesi ( Vize danışmanlık firması tarafından sağlanır.)
8- Türkiye'de bir dil kursuna gidilmişse; sertifika ya da kurstan bir yazı ve başka kurslara gidilmişse, o kurslara da ait sertifikalar
9- Maddi durum belgeleri:
— Masraflarınız aileniz tarafından karsilanacak ise bunu belirten bir dilekçe
— Masraflarınızı sponsor firma ya da şahıs tarafından karsilanacak ise durumunuzu açıklayan bir dilekçe, sponsora ait banka hesap cüzdanı (En az 3 ay önceden açılmış olması gerekir.), Ticaret odası sicil kaydı, son vergi levhası.
10- Çalışanlar için, iş yerinden izin mektubu ve dönüşte aynı işyerinde çalışacaksanız referans mektubu, son 3 ayın maaş ve sigorta bilgileri, işe giriş bildirgesi.
11- Nüfus cüzdan fotokopisi
12- Vukuatli Nüfus Kütük Kayıt Örneği
13- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
14- Sabıka kaydı
15- Gidiş-Dönüş uçak bileti rezervasyonu
16- Avustralya'da 1. dereceden akrabalarınız var sa, bu kişilerin o ülkedeki yasal durumlarını gösteren pasaportlarının ve iş/eğitim durumlarını gösteren belgelerin fotokopisi
17- CV
20- REFERANSLAR

Bütün bu işlemlerle uğraşmak istemiyorsanız. vize danışma bölümümüze bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

avustralya vizesi danışmanlıkVize danışmanlığı

Vize işlemleri ile kişisel olarak uğraşmak ve bunların, yukarıda da görüldüğü gibi, bir çok prosedürünü en baştan öğrenmek, ve bunları tamamlamak gayet sıkıcı bir iştir. Özellikle daha önce böyle bir tecrübeniz yok sa, yanlış yapma ve kendınızı tekrarlama ihtimalınız de oldukça yüksektir. O nedenle size, konusunda uzman bir danışmanlık şirketi kullanmanızı kesinlikle öneriyoruz. Vize danışmanlık hizmetimiz ile ilgili tüm detaylar için lütfen tıklayınız, ya da bire bir konuşmak için iletişim sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmetlerimizle yardımcı olmak bizi her zaman memnun edecektir.